RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Devil's puppet

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 5:21 am

" Dacă făceam ceva cât erai în prosop mă alegeam cu o palmă de toată frumusețea . Plus că m - ai dat afară din cameră " , spuse și o lipi mai mult de el . Se ridică ușor , privind - o ăn ochi și zâmbi dulce , degetele lui mângâindu - i chipul . " Și eu . Nici nu ști cât " , zise , sărutându - i din nou buzele încet , de parcă s - ar fi temut să nu dispară din brațele lui .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 5:28 am

Ii raspunse la sarut zambind avand corpul cu totul lipit de a lui si nu isi putu abtine un zambet mic in coltul gurii.Se departa dupa cateva secunde pentru ai intoarce replica.
,,Am zis ca nu fac striptis pentru tine , nu am zis sa pleci din camera" sopti privindu-l in ochi si chicoti incet lipindu-si din nou buzele de ale lui.Il iubea al naibii de mult si nu ii venea sa creada ca era doar al ei.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 5:41 am

" Și ce înțelegi prin nu fac streaptease ? Eu înțeleg , ieși afară , vreu să mă îmbrac " , spuse și râse scurt , privind - o în ochi calm . Îi sărută gâtul lent , lingând anumite părți . O scăpă de maieul rapid , rânjind pervers în colțul gurii . Îi contemplă trupul cu adorație .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 5:51 am

,,Eu nu , ar trebui sa ma cunosti deja " sopti lasandu-si capul pe spate simtind fiori in tot corpul zambind .
Ii ridica incet tricoul , dandui-l jos apoi zambind.
,,Nu mergem mai bine in dormitor..? e mai comod ' sopti zambind.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 6:16 am

O luă în brațe , punându - i picioarele în jurul taliei lui și în câteva clipe intră în domitor lăsând - o pe pat . Se lăsă deasupra ei .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 6:21 am

Simti suprafata moale a patului si zambi sarutandu-l din nou.Nu se putea abtine sa nu il sarute.Incepu sa isi plimbe degetele pe spatele lui zambind in sinea ei si muscandu-l usor de buza.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 2:05 am

Îi răspunse la sărut , prinzându - i limba cu dinții și chicoti slab . Începu să o sărute pe gât , trecându - și degetele pe abdomenul ei încet . O mușcă de gât , trecându - și limba peste locul roșiatic .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 2:07 am

Icni incet cand o prinse de limba.Nu ii placea sa fie muscata de limba , dar cu el facea o exceptie.Ii simtea degetele pe abdomenul ei si zambi usor , trecandu-si lent unghile peste spatele lui.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 2:15 am

Îi desfcău sutienul , aruncându - i - l pe jos , și o privi în ochi , zâmbind dulce . Își trecu degetele peste obrazul ei ușor , lipindu - i trupul de al ei . O sărută scurt .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 2:16 am

Zambi incet privindu-l la randul ei si isi simti sanii presati de corpul lui , dar nu ii pasa.Conta ca era cu el , nimic altceva.Prelungii putin acel sarut zambind.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 2:49 am

O mușcă de buză încet și râse scurt , apoi se roti , în așa fel încât fata stătea deasupra lui . O prinse ușor de păr , trăgând - o spre el și o sărută din nou .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 2:53 am

Ajunse deasupra lui si zambi , raspunzandu-i la sarut si mangaindu-i iincet abdomenul , coborand spre blugi continuand sa il sarute , strecurandu-si lent limba printre buzele lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Devil's puppet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Devil's puppet
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG :: Conacul :: Camere-
Mergi direct la: