RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Devil's puppet

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 1:34 pm

Tocmai ce iesise de la dus , purtand doar un prosop.Deschise geamul larg , privind aiurea in jurul ei si asezandu-se pe pervazul rece.Nu avea chef de absolut nimic si ar face orice ca sa nu se mai plictiseasca.Se ridica pana la urma , asezandu-se pe canapea si dand drumul la televizor , incepand sa il butoneze plictisita.
Nu i-ar fi stricat putina companie , mai deloc , dar se pare ca norocul nu era de partea ei in acel moment.Ofta si isi lasa capul pe spate privind aiurea tavanul.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 1:39 pm

Nu știa cum , dar auzi întâmplător că scumpa lui prietenă ajunsese acolo . Și când spunea întâmplător , o făcea cu ironie desigur , având în vedere că el știa mai tot ce făcuse ea în toți anii ăia în cre dispăruse . Tot ce - și dorea acum , era ca roșcata să nu - i dea cu ceva în cap , atunci când îl va vedea . Se apropie de ușa ei și bătu de câteva ori , apoi intră fără a mai aștepta răspunsul . Ochii lui , veșnic roșii , analizară încăperea , apoi mai că zbură până în dormitor unde știa că o va găsi .
" Meine Liebe " , spuse pe un ton dulce , într - o germană curvisă și zâmbi șarmant .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 1:43 pm

Tresari la inceput , dar cand ii auzi vocea il privi zambindu-i dulce , dar provocator cum avea obiceiul.Se ridica apropiindu-se de el , fara sa ii pese daca era doar in prosop.Il masura din cap pana-n picioare si zambi auzindu-i cuvintele.Atat stia si ea in germana , de la el bine inteles.
,,Ai merita sa te omor acum mi amore " murmura urosr incruntata privindu-l in ochi.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 1:51 pm

O privi din cap până în picipare , fără a se abține să - i admire formele acoperite de prosop . Dacă ar fi fost după el i l - ar fi dat jos , dar nu avea chef să se aleagă cu vreo palmă din partea acesteia . Zâmbi vinovat , asemeni unui copil prins făcând vreo tâmpenie , și - și trecu degetele peste chipul ei , încet , de frică să nu se spargă .
" Știu mi amore , dar propabil îți dai seama de ce am disprut " , spuse . Oftă scurt , amintindu - și de acel război petrecut acum câțiva ani în urmă .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 1:54 pm

Ofta incet privindu-l si il imbratisa pur si simplu.Nu il mai simtise atat de aproape de ceva vreme.
,,De ce nu m-ai luat cu tine atunci?" ii sopti la ureche privindu-l apoi in ochi si trecandu-si doua degete peste obrazul sau.
Nu mai stiuse ceva de el de cativa ani buni sau ceva in genul si daca nu era asa fericita ca il revedea il si batea bine.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:08 pm

Îi înconjură talia cu brațele , oftând din toți rărunchii . Știa că odată și odată dacă se vor reîntâlni , ceea ce era normal să se întâmple , roșcata îl va întreba asta , dar totuși nu crezuse că atât de devreme . Își trecu degetele prin părul lui .
" Ști bine că nu puteam . Ne puneam pe amândoi în perico " , spuse și ccatricea de pe brațul drept începu să ardă când își aminti de zilele în care tot ce făcuse , fusese să delireze în agonie din cauza rănilor .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:10 pm

Ofta usor , lasandu-si capul pe umarul sau privind un punct fix.Ii fusese dor de el , destul de tare.Era singurul cu care putea vorbi orice si pe care il vroia oricum.
,,Mi-a fost dor de tine." sopti ridicandu-si privirea si il saruta usor pe obraz zambindu-i dulce.
Ii placea in bratele lui , se simtea in siguranta ca intodeauna.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:14 pm

" Și mie de tine , nici nu ști cât " , spuse și îi ridiă bărbia cu degetele privind - o în ochi , apoi o sărută pe frunte mai mult părintește . Desigur ce gnduri avea el când se afla în preajma ei , numai părintești nu erau , dar asta era altă poveste . Râse în sinea lui , hotărât ca în următoarele zile să îi zică unele lucrur ce le ascunsese prea mult timp . " Ar fi mai bine dacă te - ai îmbrăca " , spuse și tuși ușor , vocea fiindu - i mai răgușită acum , când își dădea seama că roșcata stătea lipită de el , și tot ce îi trebuia pentru a - i simți trupul , era să înlăture acel prosop idiot , ce nu - i permitea să vadă minunăția de copr a iubitei sale Alessandra . Se încruntă când își dădu seama ce gânduri are și - și scutură capul . " Ai ceva de băut ? " întrebă și se îndepărtă de ea , fără a o privi , căci nu avea chef să facă vreo tâmpenie .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:18 pm

,,Haide maaii nu iti place cum imi sta asa?" intreba vrand sa il provoace.Nu se putea abtine sa nu comenteze si nici nu vroia , mai ales cand venea vorba de el. ,,Da , gasesti tu ceva prin bucatarie " spuse stand in fata lui si prinzandu-l de barbie facandu-l sa o priveasca zambindu-i inocenta.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:27 pm

" Mi - ar plăcea mai mult dacă ai fi goală " , gândi , accentuând cuvântul " goală " . Trase aer în piept , simțindu - și gâtul uscat și râse nervos .
" Am spus eu ceva ? Tu ești superbă oricum , ce mai " , spuse și nu era o minciuna . Vru să se îndreptă spre bucătărie , sau mai mult de atât , să fugă într - acolo , când îi simți degetele cum îi ridicau bărbia . Strânse din dinți , ordonându - și în gând să aibe grijă cum dracului reacționa . O privi în ochi și zâmbi șarmant , deși dacă ar fi fost după el , ar fi luat - o exact acolo . Mda , reacții tâmpite față de o tipă bună . Brunetul își dădu ochii peste cap , la gândurile ce i se îmvălmășeau prin cap , asemeni unei tornade .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:30 pm

Chicoti incet zambindu-i dulce.
,,Mersi mi amore" sopti si il saruta pe obraz , cat mai aproape de buze.
Ii dadu drumul la barbie si il lasa sa se indrepte spre bucatarie , ea scotandu-si din dulap , lenjeria intima de un rosu aprins si hainele cu care avea de gand sa se imbrace.Nu era prea atenta in jurul ei si pe cand sa isi dea jos prosopul , observa ca Alex inca era in camera.
,,Nu fac striptis pentru tine sa stii " spuse scotand limba la el jucausa.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:40 pm

Mârâi când îl sărută atât de aproape de buze și cu greu se abținu să nu o lipească de el . Încercă să - și calmeze impulsurile ce nu i - ar fi adus decât probleme și o urmări , sorbind - o din priviri . Mări ochii în momentul când aceasta vru să - și dea prosopul jos , apoi o văzu întorcându - se spre el și nu putu să nu înjure .
" La dracu " , mormăi nemulțumit și se îndreptă spre bucătărie intrând înăuntru . Se îndreptă spre dulap , luând două pahare și turnă în ele vin roșu . Clipi des , privind fereastra calm , gândindu - se la roșcată . Trebuia să - i spună , dar nuștia cum și când .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:42 pm

Lasa prosopul sa cada si isi lua lenjeria rosie pe ea , peste un maieu pe corp si o pereche de blugi scurti.Iesi din camera indreptandu-se spre bucatarie , asezandu-se pe masa picior peste picior si il privi pe Alex zambind.
,,Si ce ai facut in timpul in care ai fost plecat?" intreba curioasa.
Era mai mult curioasa sa afle daca era singur sau nu , asta o enerva pe ea defapt si nu stia cum sa il intreb , ca direct nu era cel mai bun lucru posibil.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:49 pm

" Am încercat să trăiesc și să am grijă de Darrius " , spuse și se întoarse spre ea , întinzându - i un pahar cu vin . Luă o gură din al lui , gândindu - se la frățiorul său mai mic , ce acum era în siguranță în casa părintească din Berlin împreună cu mama , mătușa și verii lui . Se așeză pe un scaun , privind - o calm în ochi . Îi zâmbi dulce , analizându - i chipul frumos . " Tu ? Cum stai cu dragostea ? " întrebă calm și relaxat . Nu - i era greu să întrebe asta , dar probabil ar fi fost aiurea să afle răspunsul . Dar trebuia să riște .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:51 pm

,,E bine micutul?" intreba curioasa si auzindu-i urmatoarele intrebari. ,,Am incercat sa supravietuiesc si in legatura cu dragostea , pai sunt singura , dar tu?" intreba dand usor din umeri si tinand paharul in mana.
Lua cateva guri din lichidul rostiatic zambindu-i dulce si privindu-l stand in fata lui pe masa in acel moment.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:54 pm

" E bine acum . A fost puțin bolnav , dar și - a revenit " , zise și zâmbi blând . " Eu ? La fel cum mă ști . Singur cuc , în ultimii 20 de ani " , zise și râse scurt , trecându - și degetele prin părul negru ce - i atârna pe frunte . Îiluă o șuvișă roșcată între degete , începând să se joace cu ea , și - și lipi fruntea de a acesteia , zâmbindu - i fermecător . Își abținu cuvintele care stăteau să iasă din gură în acea clipă .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 2:56 pm

Lasa paharul pe masa si isi puse degetele pe obrazul lui zambindu-i dulce privindu-l in ochi.
,,De ce?Esti frumos cum de esti tot timpu singur?" sopti oftand usor.
Il stia de mica si de atunci tot frumos era de cand il cunsocuse , fiind absolut indragostita neconditionat de el.Continua sa il priveasca in ochi pastrandu-si acel zambet dulce pe chip.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 3:06 pm

" Sunt al naibii de bătrân " , spuse și oftă scurt , lăsându - și capul pe pieptul ei . " În plus , vampirii se îndrăgostesc o singură dată , iar eu deja a făcut - o " , zise și zâmbi ușor visător , punându - și o palmă pe talia ei . O urcă încet pe mijloc , luând fiecare curbă a trupului ei , ce i se părea minunat . Dacă îl întrebai pe el , orice la ea era minunat , dar asta era partea a doua , mai ales că uneori putea deveni de - a draptul visător când aduceai vorba despre roșcată .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 3:09 pm

,,Aha,," murmura usor dezamagita.
Stia ce spunea , si ea era indragostita de baiatul ce o tinea acum in brate facand-o sa se simta al naibii de bine , dar spre ghinionul ei , el deja era indragostit.Ofta incet , plimbandu-si degetele pe spatele lui.Ii simtea perfect mana pe corpul ei , dar nici nu vroia sa se opreasca.
,,Si cine este persoana norocoasa?" sopti , desi nu prea vroia sa stie.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 3:12 pm

Îi simți dezamăgirea din vocea , iar asta îl făcu să zâmbească mândru și bucuros . Își urcă încet capul pe umărul ei , buzele lui fiind la câțiva centimetri de gâtul acesteia .
" Păi să vedem . E o fată roșcată , al naibii de frumoasă , pe care ani de - a rândul am visat - o având în vedere că am plecat fără ea și o cheamă Alessandra " , spuse și o sărută pe gât , lipind - o de el . Îi simții sânii presându - se de pieptul lui și asta îi făcu sângele să - i clocotească în vene .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 3:14 pm

Ramase uimita cand isi auzi numele rostit de Alex.Zambi lasandu-si capul pe spate fiind al naibii de fericita in acel moment.Isi puse mainile pe dupa gatul sau , simtindu-si corpul lipit de al sau si nu se putu sa nu zambeasca , inconjurandu-i talia cu picioarele.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 3:20 pm

" Nu mă provoca mi amore , că de data asta nu mă mai țin cont că suntem în bucătărie " , mârâi nepuntios , când ea - i înconjură talai cu picioarele . Nu se putu abține să nu se lase puțin peste ea , sprijinindu - se cu palmele de marginea mesei . O privi în ochi zâmbindu - i fermecător , apoi o sărută încet , buzele lui mângâindu - le pe ale acesteia . Se întrebă când o mai sărutase căci îi știa gustul . Își aduse aminte aproape instantaneu . Acum câțiva ani . Venise aici pentru o prostie , crezând că era rănită și în schimb o găsi dormind și își permisese să o sărute , dispărând apoi imediat , înainte ca ea să se trezească . Zâmbi la acea amintire , lipind - o mai mult de el .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 3:24 pm

,,Nu imi pasa mi amore " sopti zambindu-i.
Se lasa pe spate , simtind masa tare , dar chiar nu ii pasa.Ii raspunse la sarut , stiind ca parca il mai simtise odata , dar nu stia cum de era posibil.Nu se sarutasera niciodata , dar atunci de ce i se parea atat de familiar?Lasa gandurile la oparte , tragandu-l mai aproape de ea , fara sa ii pese ca erau in bucatarie.Il vroia atat de mult si asta era tot ce conta pentru ea.Il musca usor de buza , plimbandu-si degetele pe spatele lui.
Sus In jos
Alecsander Dietrich .

Alecsander Dietrich .


Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 3:29 pm

Mârâi , întinzând - o de tot pe masă . Îi prinse buza cu dinții , colții lui apărând înstanteneu și își lăsă o mână să - i alunec pe sub maieul ce aceasta - l purta . Își permise să - și lase degetele să - i simtă pielea catifelată cât de mult soriseră , ca mai apoi să urce lent spre sânii , acoperiți inutil de acel sutien roșu ce o făcea să pară al naibii de sexy , nu că nu ar fi fost și fără .
" Dacă - ai ști tu ce enervante sunt aceste obiecte " , mormăi mai mult pentru el , coborând în același moment cu săruturile pe gâtul ei . O mușcă ușor , fără a - i da sângele , lăsându - i o pată roșie , apoi își trecu limba peste ea , vrând parcă să întărească faptul că ea - i aparținea lui și numai lui . Era în stare să - l omoare pe ăla care - ar fi atins - o .
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 3:33 pm

,,Ai avut ocazia cand am fost doar in prosop" sopti zambind si lasandu-si capul pe spate.
Icni incet de placere cand o musca de gat si tresari simtind degetele lui sub maieul ce il purta.Nu o deranja deloc atingerile lui , defapt chiar ii placeau.
Nu ar vrea nimic mai mult decat pe el si il avea , era doar a ei si doar a ei , cum ea era doar a lui.Il iubea la nebunie si o facea fericita , afland ca era indragostit de ea.
,,Te iubesc mi amore " sopti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Devil's puppet Empty
MesajSubiect: Re: Devil's puppet   Devil's puppet Icon_minitime

Sus In jos
 
Devil's puppet
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG :: Conacul :: Camere-
Mergi direct la: