RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 November Rain

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Orihara Izaya

Orihara Izaya


Mesaje : 16
Data de înscriere : 18/12/2011
Varsta : 31

November Rain Empty
MesajSubiect: November Rain   November Rain Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 2:22 am

Ora 15:30

O zi ca oricare alta. Una linistita. Izaya statea pe pat, cu mainile sub cap privirea fiindu-i fixata spre tavan. Era extrem de plictisit, nu avea chef de nimic. Prin camera era un dezastru dar lui nu-i pasa de chestia asta. Chitara si partiturile pe jos, peretii stropiti de culoare, totul era ravasit in acea camera.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 3:03 am

Ajunse la conac in scurt timp si se plitisea de moarte.Incepu sa se plimbe aiurea pe la etaje , privind usile din jurul ei.Tocurile ei se auzeau pe holul lung si se opri din intamplare la o usa si batu de cateva ori , rezemandu-se apoi de perete asteptand.Avea chef sa bata pe cineva la cap , va vedea ea pe cine nimerise pana la urma.
Sus In jos
Orihara Izaya

Orihara Izaya


Mesaje : 16
Data de înscriere : 18/12/2011
Varsta : 31

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 6:25 am

- Care mai e acum?, murmura aceasta ridicandu-se cu greu de pe pat. Dadu muzica mai incet indreptandu-se spre usa deschizand-o larg. O privi pe fata din fata lui, amintindu-si ca o intalni la padure. Buna!, saluta el calm privind-o.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 6:27 am

Isi ridica privirea , recunoszandu-l repede pe baiat si zambi incet.
-Buna , umm deranjez?intreba curioasa , dar calma in acelasi timp.
Se plictisea singura si putina companie nu ii strica chiar deloc , mai ales ca se cunosteau deja.
Sus In jos
Orihara Izaya

Orihara Izaya


Mesaje : 16
Data de înscriere : 18/12/2011
Varsta : 31

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 12:17 am

- Nu, nu...,clatina usor din cap facanu-i loc sa intre in camera. Intra, o indemna el inchizand apoi usa. Scuze. E cam dezordine prin camera, isi duse mana dupa cap schitand un zambet mai vag. SI cand zicea ca e dezordine,chiar era. Cel putin unde dormea el.
Sus In jos
Alessandra Denvers

Alessandra Denvers


Mesaje : 36
Data de înscriere : 17/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeLun Dec 19, 2011 5:11 am

Intra in camera lui , zambind incet si dupa ce arunca o scurta privire in jur , se intoarse cu fata spre el zambind.
-Nu-i nimic , nici la mine nu e mai bine.spuse zambind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitime

Sus In jos
 
November Rain
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG :: Conacul :: Camere-
Mergi direct la: